חברת בניה, תוספת קומה או מרפסת

חברת בניה הינה ארגון עם מערך עובדים מקצועיים המותאם, לבצע עבורכם עבודות בניה מקצועיות ופרויקטים נדל"ן בהתאם לצורך שלכם. בין אם בחרתם לבנות בית מהמסד עד לטפחות ובין אם, בחרתם לשדרג את ביתכם בתוספות בניה כגון, בניית קומה או חדר- חברת בניה מקצועית תוכל לעזור לכם במימוש שאיפות אלו.

במאמר זה ניתן טיפים וכלים שיעזרו לכם לבחור את חברת הבניה המתאימה לכם ביותר:

לקבל חוות דעת

כשמתחילים לבנות בית, חשוב לדעת שהשוק מוצף בקבלנים ובחברות שלא תמיד נצמדים לתכנית שסיכמו עם הלקוח ולעיתים לוקחים את הכסף ממנו מבלי שהלקוח היה מרוצה מטיב העבודה. חשוב לברר עם מכרים ושכנים על חברות בניה ששכרו את שירותיהן, בנוסף, ניתן לצפות בחוות דעת שונות ברשת האינטרנט.

תחומי התמחות

חשוב לדעת, שכל חברת בניה מתמחה בסוג אחר של עבודה. ישנן חברות המתמחות בבניית בתים פרטיים, וחברות המתמחות בבניית בניינים גורדי שחקים ורבי קומות, ישנן חברות העוסקות בשיפוץ מבנים וישנם חברות העוסקות בתוספות בנייה. בירור קודם על תחום ההתמחות הספציפי ישפוך אור חדש על יכולות החברה וכישוריה.

תוספות בניה

במידה ואתם מעוניינים להוסיף קומה חדר או מרפסת לדירתכם, לא כדאי לשכור את שירותיה של חברת בניה גדולה במיוחד, משום שכך המחיר עבור השיפוץ יהיה יקר מאוד. חברות קטנות העוסקות בתוספות בניה שונות ישמחו לספק עבורכם שירות זה.

מצבה הכלכלי של החברה

לפני סגירת עסקה עם חברת בניה, חשוב לוודא שהחברה רשומה ב"רשם החברות" ושמצבה הכלכלי טוב ושאינה עומדת לפני פשיטת רגל. אם מצבה הכלכלי אינו טוב, קיימת אי ודאות לגבי סגירת עסקה עם חברה כזאת ויכול להיות שאם תחתמו על חוזה תצאו בהפסד כספי גדול.

עקבו אחרי ליקויי בניה ועיכובים

כשאתם חותמים על הסכם עם חברת הבניה, חברת בניה מתחייבת בשעת חתימת החוזה עם הלקוחות על ביצוע מפרט טכני ותוכניות בניה בדייקנות מרבית. חשוב לוודא שבסיום העבודה אין ליקויים במבנה ובמידה ויש- החברה מתחייבת לתקנם. בדומה לליקויים, לעיתים נוצרים גם עיכובים בבניה. חברת בניה טובה היא חברה שמבצעת את עבודתה בזמן- לכן חשוב לשים לב לפרט זה.