טיח אקרילי

פורסם ע"י admin 0 תגובה

אם הבית שלכם צריך שיפוץ או שדרוג חיצוני, או לחילופין, ברצונכם לשדרג את המראה של הדירה גם מבפנים, וודאי שמעתם על אופציה של שימוש בטיח אקרילי (או שליכט אקרילי).

בסיום בניה של בניין או דירה או בתחילת שיפוץ, כשהקירות אינם חלקים בגלל סדקים, רטיבות ותנאי מזג האוויר המשתנים. מומלץ לטייח את הקיר על מנת ליצר שכבת יסוד חזקה, השימוש בשכבת טיח מיצר קיר ישר ומוכן לחומר דקורטיבי.

הקיר לאחר הטיוח נראה כקיר מעט גס אומנם אך ישר מספיק וניתן לפני יבוש מלא, לשפשף אותו בעזרת מאל’ג ספוג ומים (פעולה זו מחליקה את הטיח ויוצרת גימור חלק יותר). לאחר טיוח הקירות מורחים שכבת יסוד לשליכט אקרילי והקירות מוכנים למריחת השכבה הסופית.

את הטיח האקרילי מורחים בעזרת מאל’ג מתכת רגיל אך משפשפים בעזרת, מאל’ג פלסטיק אותו חשוב להרטיב מידי כמה דקות. פעולת השפשוף בתנועה מעגלית, יוצרת את האפקט הדקורטיבי ומחלקת את החומר בצורה אחידה יחסית.

השליכט האקרילי מתאים למי שרוצה, לעצב חללים שונים בתוך הבית ישמח לדעת, כי הטיח האקרילי יכול לשדרג את מראה הבית בקלות. שכבת הציפוי של השליכט הצבעוני מבטיחה עמידות ורמת איטום בשל תכונותיו האלסטיות וגם מוסיפה לו מראה דקורטיבי.

הטיח מגיע במגוון צבעים וטקסטורות וניתן לעצב את בניין המגורים או את הדירה כרצונכם.

ייעוץ עם בעלי מקצוע

מומלץ שבעל מקצוע מנוסה יבצע עבורכם את עבודת הגימור של הטיח, אלא אם כן אתם מבינים גדולים בטיוח. לקבלן איכותי המנהל בעלי מקצוע טובים, יש בדרך כלל את הדייקנות והסבלנות לבצע את עבודת הטיח כראוי. בעל מקצוע טוב הוא כזה המכין את הקיר כראוי לפני ביצוע העבודה ודואג לשמור על מראה אחיד של הקיר לאחר ביצועה.

התאמה

הסוד בשימוש בטיח צבעוני הוא בהתאמה נכונה. אם אתם משתמשים בו מחוץ לבית- התאימו את מראה הטיוח, למראה הכללי של הנוף באזור, כך שהבניין יוכל להשתלב בסביבה. אם החלטתם להשתמש בטיח צבעוני בתוך הבית- התאימו את צבע הטיח לסגנון הדירה, לרהיטים ולחללים השונים שבבית. הטיח יכול להיות במראה קלאסי וחלק וכן במגוון טקסטורות מיוחדות. אל תפחדו לנסות!

בחרו חומרים איכותיים

חומרי הטיח אותם תבחרו הם אלה שיעניקו את הציפוי לקירות. לעיתים, חומרים שאינם איכותיים מספיק נוטים להתקלף בקלות או להתבלות בתנאי מזג האוויר המשתנים. כשאתם מתכוננים לקנות טיח צבעוני- לכו על חברה מוכרת שתוכל להבטיח לכם ביצועים טובים ואיכותיים.

קטגוריות: שיפוץ בניינים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שיפוץ בניינים

חומר מקצועי מקיף בנושא שיפוץ בניינים, נוהל ביקורת שנתית, תיקוני ...

שיקום מבנים מסוכנים, ליווי מהנדס

מה עונה להגדרה של 'מבנה מסוכן'? מבנה מסוכן הינו מבנה שמבחינת ...

חברת בניה, תוספת קומה או מרפסת

חברת בניה הינה ארגון עם מערך עובדים מקצועיים המותאם, לבצע ...

עבודות גובה

עבודות גובה הינן עבודות שמתבצעות על גבי חבל גלישה (שיפוץ ...

חיפוי קירות חיצוניים

חיפוי קיר- הוא בעצם מעטפת חיצונית העוטפת את הקיר ומכסה ...